Metin Kutusu: VİDEO 4

ÇİFTLEŞME/ COPULATION

(31.01.2009):

İnternette ilk yayımlama tarihi: 

06.02.2009

Kırmızı yanaklı tatlı su kaplumbağalarım (Trachemys scripta elegans)

PRENSES ve PRENS’in SAYFASI

ORG ve Tora Bora: TürkçeORG und Tora Bora: Deutsch

Site içi arama:

Çılgın Prens / Verrückter Prinz

AnaSayfa      Prenses S.1      Prenses S.2      Prenses S.3      Prenses S.4      Prenses S.5      Prenses S.6      Prenses S.7      Prenses S.8      Prenses S.9 

 

Hastalıklar      Veteriner Hekimler      Videolar      Bunları Biliyor muydunuz?      İstatistik      İrtibat

Diğer sitelerimiz:   kaplumbaga-pp.blogspot.com                 wasserschildkroete-pp.blogspot.com (Almanca)

Prenses: 9 yaşında/years/Jahre, 23 cm.

Prens: 5 yaşında/years/Jahre, 16 cm.

Çılgın Prens: Çiftleşme sonrası azgın Prens çılgınca bir o yana bir bu yana penisini (kuyruk altında siyah torbaya benzeyen) tekrar barınağına alana kadar koşuşturuyor. 

Verrückter Prinz: Prinz schwimmt nach der Begattung aus tiefstem Herzen wie verrückt hin und her bis er seinen ausgestülpten Penis (die schwarze Beutel hinten unter dem Schwanz) wieder beherberget. 

İhtiras kayboldu: Prens’in azgınlığı kayboldu. Bayağı rahatladığı her halinden belli. Tabii ki Prenses’in ısırığından korunmak için karaya koşuşturması gerek.

Begierde ist vorbei: Wollust ist nun vergangen. Man sieht dass er  sich richtig entspannt hat. Er muss aber an Land rennen um sich vor Bisse der Prinzessin zu retten.

Prens artık rahatladı: Çiftleşmenin ardından kendini Prenses’in ısırığından kurtaran Prens şimdi Prenses’i uzaktan seyrediyor.   

Prinz fühlt sich nun wohl: Nach der Begattung hat er sich vor Bisse von Prinzessin gerettet und schaut nun aus der Ferne Prinzessin an.